direksiyon dersinde kampanya, bayan direksiyon öğretmeninden trafikte direksiyon kursu

 AKICI TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Direksiyon Eğitiminde Yeni Kampanya İçin Tıklayınız

RANDEVU : Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.

DİREKSİYON DERS SAATLERİ : Her gün sabah 09:00 ile akşam 19:00 a kadar direksiyon eğitimi verilmektedir.Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir.

ÜCRET : Bir saat direksiyon eğitim ücreti 30 ytl. Bu ücrete Öğretmenin ders saat ücreti , Yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları ücrete dahildir.

EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde eğitim verilir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir.Örneğin Eviniz ile İş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. 

EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımızın tamamı 2007 Model Toyota Yaris' tir.

NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Yaklaşık  olarak on saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.

EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz  bu konuda olduk ca büyük tecrübeye sahiptirler.Ve hepsinin Milli Eğitim Direksiyon Usta öğreticilik belgelerine sahiptirler.

DİREKSİYON EĞİTİMİNİZİN AMACI : Trafiğe çıkan sürücünün kendisinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaması ve trafik kurallarına uyan bilinçli sürücüler yetiştirmektir.


Tüm Hakları Saklıdır.

Design By Bryte

domain